O KANCELARII NOTARIALNEJ

Maja Bruździak Notariusz Warszawa CentrumNotariusz Maja Bruździak rozpoczęła aplikację notarialną w 2007 roku. We wrześniu 2010 roku otrzymała nominację na asesora notarialnego, zaś w styczniu 2013 roku otrzymała nominację na notariusza. 

Rolą notariusza jest zapobieganie sporom sądowym poprzez zapewnienie pewności i bezpieczeństwa obrotu, bowiem przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz jest zobowiązany czuwać nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz obowiązany jest sumiennie, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami załatwiać sprawy zgłaszających się osób oraz udzielać im wyczerpujących informacji związanych z dokonywanymi czynnościami. 

Obecnie w Kancelarii Notarialnej notariusz Mai Bruździak nad zabezpieczeniem Państwa interesów czuwają notariusz Maja Bruździak, asystenci oraz pracownicy sekretariatu.

 

Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich 53, lokal nr 3D – około 250 metrów od skrzyżowania ulicy Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi. Lokalizacja Kancelarii sprawia, że dotarcie do niej jest niezwykle proste zarówno dla zmotoryzowanych (w okolicy Kancelarii znajduje się wiele parkingów), jak i użytkowników komunikacji miejskiej.

Jeśli korzystają Państwo z komunikacji miejskiej w pobliżu Kancelarii znajdują się: przystanek metra (Centrum) oraz przystanki autobusowe (Dworzec Centralny) i tramwajowe (Centrum).

 

Kancelaria mieści się w budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Do budynku wchodzi się wprost z ulicy Aleje Jerozolimskie, w budynku znajdują się windy, zaś pomiędzy wejściem do budynku a windą nie ma schodów. W Kancelarii uzyskają Państwo wyczerpujące informacje odnośnie dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, wysokości taksy notarialnej, jak również wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu. W tym celu wskazany jest kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).
 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Rozumiem